EN SON HABERLER

CUMHURBAŞKANI, 31 MART ÖNCESİ TBMM GÜNDEMİ YOĞUN OLCAK

Cumhurbaşkanı ve Akparti genel başkanı partisinin grup toplantısında partililere seslendi. 31 Mart yerel seçimleri öncesi TBMM Gündeminin yoğun olacağını söyledi.

CUMHURBAŞKANI, 31 MART ÖNCESİ TBMM GÜNDEMİ YOĞUN OLCAK
40 kişi baktı
08 Ocak 2019 - 17:50

31 MART ÖNCESİ TBMM GÜNDEMİ YOĞUN OLACAK

Akparti Genelbaşkanı Erdoğan, 31 Mart mahalli seçimleri öncesinde TBMM’yi yoğun bir gündem beklediğine işaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, millete taahhüt ettikleri kanunların çıkartılması için komisyonlarda ve genel kurulda milletvekillerine önemli görevler düştüğünü söyledi.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da, birilerinim Meclis’i çalıştırmamak, milli iradenin tecellisini engellemek için tüm güçleriyle çalışacağını belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekillerine hitaben, “Sizlere düşen, hem bu kifayetsizlere hak ettikleri cevapları vermek, onlara meydanın boş olmadığını göstermek hem de yasama sürecinin kesintisiz çalışmasını sağlamaktır” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI Yerli ve Milli

Akparti genel başkanı her yerde olduğu gibi Meclis’te de saflar netleştiğini vurguladı. 31 Mart seçimleri için  Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bir yanda AK Parti ve onunla ülkenin, milletin, devletin bekası konusunda birlikte yol yürüyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile yerli-millî duruş sahibi kesimler vardır. Diğer yanda ise, ana muhalefet partisi ve artık onunla aynı yolda yürüdüğü gün gibi aşikâr hâle gelen bölücü örgütün güdümündeki parti ile benzeri yapılar vardır” ifadelerini kullandı.

Yerli ve Milli karşılığı %100

Erdoğan, Milletin, bu net fotoğraflar arasında bir tercih yapacağını söyledi. Türkiye’de yerli-milli siyasetin karşılığının yüzde 100 olduğuna inandıklarını sözlerine ekledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Oy alamadığımız seçmenleri, gönüllerine giremediğimiz, belki de bunun için henüz kendilerine ulaşamadığımız vatandaşlarımız olarak görüyoruz” dedi.

Akparti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Grup toplantısında Kredi Kartı Borçlularına Müjdeli haber verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
ASR Arama Motoru