Son Dakika Haber, En Son Haberler, Yerel Haberler, Haberin Merkezi,

Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci’den Aşı Çağrısı!

Aşı konusunda herkesi hassasiyet göstermeye davet eden Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci, “Ben mutlaka aşıyı yaptıracağım” dedi. Covid-19 aşısı ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci, “Aşı konusunda herkes hassasiyet göstermelidir. Bu işi yakından bilen biri olarak bunun gerekliliğine vurgu yapıyorum. Ben mutlaka aşıyı yaptıracağım. 150 bin civarında sağlık çalışanı bu virüse yakalandı. …

Haberin Devamını Oku..Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci’den Aşı Çağrısı!

BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı

Türk Sağlık-Sen Başkanı Kahveci’den Aşı Çağrısı!
286 kez okundu
30 Aralık 2020 - 0:41

Aşı konusunda herkesi hassasiyet göstermeye davet eden Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci, “Ben mutlaka aşıyı yaptıracağım” dedi.
Covid-19 aşısı ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Sağlık-Sen Başkanı Önder Kahveci, “Aşı konusunda herkes hassasiyet göstermelidir. Bu işi yakından bilen biri olarak bunun gerekliliğine vurgu yapıyorum. Ben mutlaka aşıyı yaptıracağım. 150 bin civarında sağlık çalışanı bu virüse yakalandı. Aşıyla beraber diğer arkadaşlarımızın sağlığını koruma altına alma şansımız olacak” ifadelerine yer verdi.
“HER VATANDAŞ YAPTIRMALI”
“Aşı yaptırmak zorunlu olmayacaksa da her vatandaşımız aşı yaptırmalı” diyen Kahveci, konuşmasına şöyle devam etti:
“Virüsten korunmanın en önemli yolu aşıdır. ‘Yaptırmam’ noktasında durmak, diğer insanların sağlığını ve toplum sağlığını tehdit etmektir. Aşı temini noktasında anlaşma yapıldı. Birkaç gün içinde ülkemize ulaşacağı bakanlık tarafından ifade edildi. Aşıya hepimizin ihtiyacı var, bu bir gerçek.” (BSHA-Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)
BSHA – Bilim Sağlık Haber Ajansı

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.