Son Dakika Haber, En Son Haberler, Yerel Haberler, Haberin Merkezi,

Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı

Bepanthol, sevilen oyuncu Farah Zeynep Abdullah ve Masumlar Apartmanı iş birliğinde dikkat çekici işlere imza atıyor.

The post Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı first appeared on Beyaz Haber Ajansı.

Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı
286 kez okundu
30 Aralık 2020 - 10:59

Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı, Ünlü oyuncunun “Eller Eller” şarkısının Bepanthol için yeniden seslendirirken, Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümüne dermatolog konuk edildi. Bepanthol’ün yeni reklam filmi ise dizi entegrasyonu sonrasında izleyiciyle ilk kez buluştu. 
 Sevilen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Türkiye’nin en güvenilen cilt bakım markası* Bepanthol için mikrofon başına geçti. Hijyene fazlasıyla önem verdiğimiz bu günlerde ellerimiz sabun, dezenfektan ve kolonya gibi etkenlerden dolayı daha fazla kuruyabiliyor. Bu yüzden ellere verilmesi gereken bakımın önemi de artıyor. Türkiye’nin 1 numarası* Bepanthol ellerimizin hayatımızdaki önemi vurgulamak ve gereken bakımı sağlamak amacıyla herkes tarafından bilinen “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile cover olarak yeniden yorumladı. Hazırlanan şarkı ve klip 30 Aralık itibariyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Şarkının klibinde, ellerin hayatımızdaki yeri ve farkına varmadan ne kadar çok kullanıldığı vurgulandı.
Masumlar Apartmanı’nda Bepanthol Etkisi 
Farah Zeynep Abdullah ile birlikte oyuncunun rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisiyle de çeşitli reklam çalışmaları gerçekleştiren Bepanthol, dizinin son bölümünde bir ilke imza attı. Bepanthol diziye ürünün yanı sıra Dermatolog Dr. Yeliz Erdemoğlu’nu konuk etti. Senaryoya göre Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin radyo programına konuk olan Dr. Erdemoğlu, el bakımının önemini anlattı. Ardından yeniden yorumlanan Eller Eller şarkısı dizi de seyirciye sunuldu.
Bepanthol son dönemde reklam kampanyalarına son sürat devam ediyor. Markanın yeni çalışmaları ayrıca TikTok platformunda da sürüyor. #hergünyenilen hashtag’iyle Tiktok’ta challange başlatan Bepanthol, kullanıcıları elleriyle yaratıcılık yapmaya davet etti.
*Bağımsız araştırma firması tarafından Ekim 2020’de 25-55 yaş arası kadınlar ile yapılan araştırmaya göre En güvenilen cilt bakım markası.
**Ekim 2019 – Eylül 2020 kümülatif döneminde Nielsen Perakende Endeksi verilerine göre El ve Vücut Kremleri kategorisinde ciro bazında Türkiye’nin 1 numarası.
BEYAZ HABER AJANSI (BHA)The post Bepanthol “Eller Eller” şarkısını Farah Zeynep Abdullah ile yeniden Yorumladı first appeared on Beyaz Haber Ajansı.,https://beyazhaberajansi.com/bepanthol-eller-eller-sarkisini-farah-zeynep-abdullah-ile-yeniden-yorumladi/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.