EN SON HABERLER

The Witcher Bölümleri

Önümüzdeki ay dizi şeklinde ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan The Witcher ilk sezon için belirlenen 8 bölümüne verdikleri isimlerini duyurdu.

The Witcher Bölümleri
43 kişi baktı
02 Ocak 2020 - 12:34

Netflix platformunda yayına başlayacak olan The Witcher, ilk bölümü yayınlanmadan heyecanı ayakta tutmayı başarıyor. Kitap serisi, tiyatrosu ve çıkartılan oyunlarıyla birçok kişide hayranlık uyandıran seri, şimdi de daha çok görselliğe işi dökerek dizi şeklinde hayran kitlesine ulaşmayı hedefliyor. İlk sezon 8 bölüm şeklinde yayınlanacak dizinin hepsinin isimleri resmi şekilde tanıtıldı. Sıralamasını baştan sona şeklinde sayacak olursak; The End’s Beginning, Four Marks, Betrayer Moon, ( Of Banquets, Bastards and Burials), Bottled Appetites, Rare Species, Befor a Fall, Much More olarak gösterebiliriz. 

Ayrıca her bölümün ismiyle birlikte bu isimlerin yanına bölümlerle alakalı ufak ipuçları içeren açıklamaların da yapıldığını söyleyebiliriz. Bu açıklamaların çeviri yapılmış ve baştan sona haliyle ifade edecek olursak: Bir canavar katledildi, bir katilden bahsedildi;Bir büyücünün ilk günlerine bakıyoruz; Seçici bir yamyam, utanmış bir aile; Karşılığını vermenin yolu The Law of Surprise’dır; Önemli bir toplantı, bir ozan yaralandı; Ejderha avı yoldadır; Krallık yanmadan öncesine bir dönüş; The Witcher Family demek istersiniz, şeklindedir. 

20 Aralık tarihinde serüvene başlayacak olan dizi yapılan açıklamalarla, bekleme heyecanını katlayarak artırmaktadır. 

Kaynak: Webtekno. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER

TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf-GayriTicari 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.
ASR Arama Motoru